REFERENCE

Kvalitní a slušný řemeslník a doufám, že mi dáte za pravdu, se v dnešní době shání velice těžko. Kvalitní řemeslník se musí hledat. Neustálý kontakt s praxí a zpětná vazba od zákazníků je nutností, která přináší své ovoce. Tím ovocem jsou pro mne spokojené tváře zákazníků.
A pokud jich bude přibývat, budu nesmírně rád.

Zde je pár recenzí mých zákazníků z roku 2020, jména musí být vzhledem k GDPR zkrácena.

Šárka F.

(HODINOVÝ MANŽE)
Skvělá rychlá domluva, perfektní práce, slušná cena. Doporučuji.

Lenka Z.

(HODINOVÝ MANŽEL – malování bytů 2+1, nátěr obkladů WC + koupelna)
Skvělá domluva, super práce. Doporučuji.

Karel P.

(REKONSTRUKCE BYTŮ 2+1)
Díky profesionálnímu přístupu pana Kubíka proběhla rekonstrukce bytu 2+1 bez problémů s výsledkem, kterým se můžeme chlubit.

Jan M.

(HODINOVÝ MANŽEL – OPRAVA ODPADŮ)
POHOTOVA REAKCE , SLUŽBY 100% , CENA PŘÍZNIVÁ. P. KUBÍK NEVÁHAL A OKAMZITE DOJEL , VŠE VYŘEŠIL BĚHEM 5 MINUT. VčETNě NÁHRADNÍCH DÍLŮ. DOPORUCUJU VšEM.

Lucie a Miloš K.

(REKONSTRUKCE BYTŮ 3+1)
Pan Kubík pro nás dělal kompletní rekonstrukci bytu 3+1 . Jednalo se o větší dispoziční změny, kompletní výměnu všech sítí. Vše provedli velice pečlivě a každý krok dobře promyslel, celá stavba proběhla bez komplikací a za předem domluvenou cenu. Majitel firmy byl osobně přítomný při všech důležitějších úkonech a všechny nečekaně problémy (kterých u starých domu bývá vždy dost) dokázal operativně vyřešit. I PŘES KRÁTKÉ používání bytu nemáme žádné problémy s kvalitou provedených stavebních prací. Tuto firmu můžeme pro rekonstrukce bytu v Ostravě a okolí všem doporučit, mají dobrý poměr cena/kvalita.

Marie P.

(REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA)
Firma pana Kubíka u nás provedla rekonstrukci bytového jádra. S jejich prací a korektností jsem byla velice spokojena. Využila jsem také jejich rad a zkušeností. Firma bez okolků přistoupila na rozšíření požadavků v průběhu prací, původní termín byl přesto splněn. Pracovníci firmy respektovali klid v domě a plnili svoje povinnosti při jeho úklidu. Doporučuji využít služeb pana Kubíka.